Fish SPA geopend in Amsterdam

Aan de Amsterdamse Van Baerlestraat, op nummer 45, vind je sinds kort de Dr. Fish Amsterdam van Zwaluwhoeve Wellnessresort. Dr. Fish biedt  cosmetische hand- en voetbehandeling. De visjes ontdoen je handen en voeten van overbodig eelt en huidschilfers. Een bijkomend effect is dat je handen en voeten heerlijk ontspannen in het water, waar levende visjes bijna zachtstrelend masseren.

Er worden alleen behandelingen aangeboden op cosmetische basis, en niet op medische basis. Je wordt voor de behandeling dan ook gecontroleerd op eventuele wondjes, schimmels en infecties. Gasten met deze symptomen worden niet toegelaten bij de Dr. Fish behandelingen i.v.m. het cosmetische karakter van de Dr. Fish spa.

Er is een basisarrangement voor € 29,95 pp inclusief

* Reinigingsritueel van de handen en voeten
* Dr. Fish experience. De visjes ontdoen de handen en voeten van overbodig eelt en huidschilfers. Een bijkomend effect is dat je handen en voeten heerlijk ontspannen in het water, waar levende visjes bijna zachtstrelend masseren
* Handcreaming

Je vindt deze Fish SPA vlakbij het Museumplan. Een perfecte stop na het shoppen in de Van Baerlestraat zelf, de PC Hooftstraat of de Albert Cuypmarkt.

Meer info …